http://camini.pl/wp-content/uploads/2019/09/header.jpg


Foteliki samochodowe

Baza pod fotelik samochodowy

Baza pod fotelik z systemem ISOFIX to połączenie bezpieczeństwa wraz z wygodą montażu. Urządzenie jest uniwersalne i można je stosować wraz z zaczepami ISOFIX lub bez nich przy pomocy trzypunktowych pasów bezpieczeństwa. Produkt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa zgodnie z normą ECE R44/04  • Opis
  • Dane techniczne
  • Pliki do pobrania
  • Opinie

BEZPIECZEŃSTWO OD PIERWSZYCH DNI ŻYCIA

Baza na fotelik samochodowy z systemem ISOFIX pasuje idealnie do Fotelik Musca który przeznaczony jest dla dzieci od pierwszych dni życia do roczku (dzieci o wadze do 10 kg). Dzięki macie przewożenie dziecka w tym a także innymi fotelikami pasującymi do bazy jest jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze.

WYGODA W UŻYTKOWANIU ORAZ UNIWERSALNOŚĆ

Baza jest bardzo prosta w użytkowaniu. Oprócz zaczepów ISOFIX można ją montować przy pomocą pasów trzypunktowych. Posiada regulowany podnóżek oraz można ją dosunąć do fotela dzięki ruchomej szynie z blokadą. Dodatkowo odpięcie fotelika to wciśnięcie tylko jednego przycisku, natomiast w celu montażu wystarczy nałożyć fotelik a zaczepy same się zapną.

IDEALNE POŁĄCZENIE

Na naszej bazie można bez problemu zamontować Fotelik Musca który pasuje również na ramie wózków dziecięcych Camini. Dzięki takiemu połączeniu można szybko i wygodnie przenieść naszą małą pociechę z auta do wózka.

Kolory

czarno-niebieski

Bezpieczeństwo

Montaż: pasami lub za pomocą systemu ISOFIX
Pasy: 3-punktowe
Zgodny z europejską normą ECE R44/04

Kategoria wagowa

Waga: do 13 kg

Integracja

Pasuje do fotelików marki Camini

Wymiary

Zewnętrzne: 37/63 /12cm (szer./dł./wys.)

Waga fotelika

6,1 kghttp://camini.pl/wp-content/uploads/2020/02/D3_6446.png